Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

 

 

Sem mi můžete něco krásného napsat a páníci mi to pak přečtou...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřání a poděkování

(bývalá rodina - Jitka, 10. 4. 2009 15:02)

Ahoj Artíku, samozřejmě jsme na tebe, stejně jako na ostatní sourozence, v ten slavný narozeninový den mysleli. Náležitě jsme to oslavili i my - páníčkové bez práce, psí část rodiny bez výcviku :-), zkrátka jen procházky a rozmazlování - to byla paráda.
A Martino, při sledování tvého videa, které shrnovalo celý rok Artíkova života, mi i slzička ukápla. Zase jsem si vzpomněla, jak to bylo s těmi prcky krásné a jak to bolelo, když odcházeli. Jsem ale moc šťastná, když vidím, že je páníčkové milují a jsou v dobrých rukou. A to Artík je. Díky.

Happy birthday :-D

(Annie a páníci, 8. 4. 2009 14:18)

Všechno nej, nej, nej, brácho!!! Ať máš pořád tolik síly na zlobení a dělání lumpáren jako do teď. :-)

Zdravíme:-)

(Annie a panička, 1. 4. 2009 19:56)

Nazdar brácho, no, trošičku to teď flákáme, ale já mám plno práce na zahradě- to víš jaro... A panička toho má moooc ve škole (medicína prej nejni žádnej holubník)- moc tomu nerozumim, ale raději se moc neptám... Mám se jinak fajn, držíme palce v sobotu na svodu mladejch, nás to čeká 25.4.! Tak se zatím mějte:-)))

Pozdrav od mámy Bonie a ségry Amy

(bývalá rodina, 25. 3. 2009 8:07)

Ahoj Artíku, teda, ty jsi nás vyděsil... Na druhou stranu - super nápad, jak přinutit páníčky být doma místo práce. Taky se o něco pokusíme. :-) A co svod a vlohovky? Cvičíte? Určitě dejte vědět, jak jste na svodu dopadli, naše panička je natěšená. Takže držíme palce a přejeme hlavně brzké uzdravení. A ozvěte se taky, budeme se těšit.

Pozdrav pro maroda

(Simča a Art www.artik.websnadno.cz, 12. 3. 2009 8:50)

Ahojky Artíku,
teda co to tady čteme,moje panička se úplně zalekla,když si četla,co všechno se nám čtyřnožcům může stát ..přejeme Ti brzké uzdravení a olíznutí posílá Artík

www.stekajici-brnandy.estranky.cz

(Jáňa a štěkny, 11. 2. 2009 13:35)

Jáňa a smečka
http://www.stekajici-brnandy.estranky.cz

Ahojdáááá :) Na neděli je již naplánovaný výletík http://www.stekajici-brnandy.estranky.cz/stranka/planujeme ... jestli se přidáte , tak prosím napište k nám do návštěvky, ať víme kolik nás bude a na koho čekat ;) Možná se budeme i prodírat závějemi, jak tak koukám :))

love soutěž

(Andrea a Mia www.mia-vizsla.estranky.cz, 29. 1. 2009 10:54)

Ahojte psí přátelé tímto Vás zveme k nám na soutěž. Moc se těšíme na Vaši ukázku vztahu pán a pes.

Pozdrav od jmenovce Arťase

(Simča a Art www .artik.websnadno.cz, 21. 12. 2008 20:02)

Ahojky,tak jsme zase mrkli u Vás na novinky a viděli jsme,že jste měli stejný nápad,jako my s elfíkama..je to vážně sranda,taky jsme se u toho bezva pobavily.
Krásné Vánoce přeje Artík a jeho smečka

Pozdrav od bratra Arpyho (Arga)

(Plachý, 10. 12. 2008 9:30)

Zdravíme Arta, moc se nám líbila písnička.
Od 10. listopadu už jsme trvale v Praze. Trochu jsme
se toho obávali, ale zatím to jde, Arpy už má spoustu
psích kamarádů. Dokonce jsme se setkali s majitelkou
Dana, našeho táty, snad se jí Arpy líbil, jen prý že by měl asi 1kg shodit, nejsou mu prý vidět žebra, ale váží asi 23kg, takže žádný tlusťoch.
Připravili jsme Arpymu fotogalerii,
adresa: http://argozezameckychblat.rajce.idnes.cz/
tam nás můžete okouknout.
Ahoj Arpy a jeho lidi.

Pozdrav od mámy Bonie a ségry Amy

(bývalá rodina, 19. 11. 2008 19:04)

Ahoj Artíku, koukáme, že rosteš jako z vody. Tvoji páníčkové nechávali vzkaz na našich webovkách - něco ohledně společné horké krve. Je to ale čím dál tím lepší, já (Amy) jsem už křeslo v našem pokoji pomalu sežrala, tak asi začnu sekat latinu. Měj se a pozdravuj doma.

Milá Simono a jmenovče Artíku ;)

(Artík, 8. 10. 2008 17:11)

Odpověď najdete na Vašem emailu...

dotaz

(sssssssssSssssssssssssssimča a Artík, 8. 10. 2008 11:44)

Dobrý den,máte moc hezké stránečky,ráda se na ně jdu občas mrknout..máme taky Arta,výmaráčka o chloupek mladšího,než je ten Váš.Moc ráda bych se zeptala,jestli mi můžete poradit,jak jste si dali na své stránky odkaz na Purinu Proplan,nějak mi to nejde.Náš Artík ji taky baští..díky moc za radu.
Kdyby jste chtěli mrknout na náš web-www.artik.websnadno.cz
Simča a Art

Ahoooj

(Annie, 20. 8. 2008 21:37)

Tak panička se uráčila a šoupla na stránečky nějaké fotečky:-) Tak mrkněte, ať vidíte jak rostu...

Pozdrav od sourozenců a bývalých páníčků

(bývalá rodina, 18. 8. 2008 13:39)

Ahoj Artíku a páníčkové, zavítali jsme na vaše stránky zase po delší době a chtěli jsme jen pozdravit. Je to hrůza, jak to utíká. Naši mazánkové už jsou skoro "hotoví" maďaři.
Jinak my se máme fajn - Amy zlobí jako štěně, no vlastně někdy i jako prase :-), ale s výcvikem to jde moc dobře, je šikovná. Mamča Bonie trošku žárlí, hlavně když cvičíme se zvěří, ale zatím to zvládáme.
Takže se mějte moc fajn.
Jitka, Jirka, mamka Bonie a ségra Amy

Ahoooj brasko:-)

(Annie, 6. 8. 2008 23:19)

Fotecky snad dodame co nejdriv, ale panicka se ted flakala na Krete a nemel me kdo fotit! Takze jen co se vyradi na kole v Krkonosich a uraci si me zas vsimat, tak urco dalsi pridame:-)!

Omluva přijata ;)

(Artík, 31. 7. 2008 19:01)

Nevěšte hlavy. S paničkou jsme si provětrali kosti v parku, nazpátek jsme jeli trolejákem, abych se prý zdokonalil v cestování městskou s náhubkem ;) a doma jsem za odměnu a na zchlazení dostal milovaný tvaroh. Ale na setkání se těšíme dál ;)

omluva

(Janča a Aimee + Rosie, 30. 7. 2008 13:04)

Mocinky se za vcerejsek jeste jednou omlouvame.... uplne jste nam vypadli z hlavinek a proto jsme nedosli, musime domluvit urco nejaky jiny termin ;)

Ahoooj

(Kristýna a Anee, 18. 7. 2008 22:24)

Máte mocinky pěkný stránky a hlavně Arta:-) De vidět že je velice atraktivní pejsek jak ta naše:)no jo zrzouni.Ale máet od nás moooc velkou chválu a kdybyste se chtěli mrknout na našu zrzku tak tady máte odkaz www.anee.wbs.cz a třeba se mužou zrci někde potkat a skamarádit se:)

vychajda

(Rosie & Aimee, 18. 7. 2008 8:46)

Tak panička se prý ozve někdy příští týden a můžeme jít třeba k Antrophosu, koukali jsme, že už jste tam byli :)
A jinak Artík je moc šikovný pomocník, to naše holky z duše nenávidí vysavač a utíkají před ním :D

Moje milé holky brněnské...

(Artík, 16. 7. 2008 17:50)

...děkuju za vřelé a milé gratulace! Budeme s celou smečkou moc rádi, když se nám podaří společně někam vyrazit, protože není nad to pořádně si zalítat s kamarády ;) Stačí, když třeba alespoň den dopředu pošlete smsku na paniččin mobil a my se prý zkusíme všemožně přizpůsobit ;)